Przegląd kolęd i pastorałek 2018

Dnia 6.01.2018r. w święto Trzech Króli w naszej parafii odbył się kolejny przegląd kolęd i pastorałek. Od godz. 18 zaczęli występować artyści i Ci mniejsi i Ci nieco więksi. Swoje zdolności reprezentowali soliści lub też duety a nawet całe grupy takie jak schola z chórem czy „Rodzina” . Tegoroczną edycję zdominowały Panie, Panowie dzielnie akompaniowali lub występowali w grupach. Jedynym wyjątkiem okazał się występ, ks. Daniela, który został wywołany przez publiczność i poproszony o wykonanie kolędy. Ale był to występ pozakonkursowy. Najlepsi spośród najlepszych , zostali wytypowani prze jury i obdarowani pięknymi nagrodami. Nagrodę publiczności zdobyła Ola Wilk. Wszyscy występujący zostali nagrodzeni licznymi oklaskami i słodkościami oraz dobrym słowem i uśmiechem księdza Ryszarda.

 

Dostęp do galerii po kliknięciu na obrazek poniżej w artykule lub przez menu galeria zdjęć.

Previous post Zmarł ksiądz proboszcz Ryszard Szczęśniak
Next post Żegnaj księże proboszczu
Skip to content