Wieczór Kolęd i Pastorałek – Kolędujmy Jezusowi 2020


W niedzielę 5 stycznia 2020 r. o godz. 18.00 w naszym kościele odbył się kolejny już Wieczór Kolęd i Pastorałek. Uczestnicy wykonali 18 kolęd lub pastorałek, w tym roku z akompaniamentem wykonywanym wyłącznie „na żywo”.

Wszyscy wykonawcy otrzymali nagrody w postaci czekolad, a 8 najlepszych – zdaniem publiczności – wybrało sobie spod choinki nagrody dodatkowe. Najwięcej głosów zdobyła Zuzanna Ociepa śpiewając pastorałkę „Nie było miejsca”. W większości wykonawcom akompaniował zespół Glaca, który w czasie oczekiwania na wyniki zagrał kilka utworów zaśpiewanych rewelacyjnie przez Magdę Pastuszkę i Janinę Falińską. Obejrzeć zdjęcia i posłuchać nagrania z tego wydarzenia można na stronie KJB.wieczory.pl.

Previous post Pielgrzymka rowerowa do Częstochowy (Bielicha-Wolanów)
Next post Komunikat Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski
Skip to content