Ogłoszenia 25.10.2020

XXX Niedziela Zwykła 25.10.2020.

1. W związku ze stanem epidemii, biorąc pod uwagę zagrożenie zdrowia oraz życia wiernych, Ksiądz Biskup udzielił dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej

a. osobom w podeszłym wieku i kobietom

w stanie błogosławionym,

b. osobom z objawami infekcji (np. kaszel, podwyższona temperatura itp.),

c. osobom, przebywającym w tzw. „strefie czerwonej” w okresie jej obowiązywania, które czują wielką obawę przed zarażeniem.

Wstrzymane zostały także wyjazdy Ks. Seniorów na parafie.

2. W kościele i na zewnątrz przebywamy z zakrytymi ustami i nosem.

3. Na Mszy św. o godz. 9.30 będziemy się modlić w intencji Kół Żywego Różańca Rodziców za Dzieci.

4. W środę święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

5. W następną niedzielę Uroczystość Wszystkich Św.

Msza św. o godz. 11.30 w intencji zmarłych parafian.

Aby uzyskać opust zupełny ofiarowany wyłącznie za dusze w czyśćcu cierpiące, należy do końca listopada pobożnie nawiedzić cmentarz, lub nawiedzić pobożnie kościół

i odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

6. W poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

Msze św. będą celebrowane o godz. 7.30, 9.30 i 18.00.

Modlitwa z wypominkami będzie przed Mszą św.

o godz. 9.30 i 18.00.

7. W dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00,

w niedziele po wszystkich Mszach św. zapisujemy intencje Mszy św. na 2021 r., oraz wypominki za zmarłych.

8. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

W numerze m.in.; czy istnienie innych religii jest zgodne z wolą Boga, czy też wyłącznie błędem ludzkim?

9. Poszkodowana rodzina z Kozinek serdecznie dziękuje parafianom za zebrane ofiary do puszek.

Ofiarowaliśmy 4117zł.