Zniesione limity wiernych w kościołach!

Od najbliższej niedzieli , tj. 31 maja br., nie będą obowiązywały limity wiernych w kościołach. Nadal jednak obowiązuje zasada zakrywania wewnątrz świątyni ust i nosa, a także dystans dwumetrowy od innego wiernego.

Do wszystkich wiernych naszej Parafii kierujemy gorące zaproszenie na świętowanie Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Niech wspólna Eucharystia będzie wyrazem naszego dziękczynienia oraz zawierzenia naszych rodzin na dalsze dni. Niech stanie się początkiem odnawiania więzi w naszej wspólnocie parafialnej.

W związku ze zdjęciem obostrzeń dot. uczestniczenia w liturgii  ks. bp Henryk Tomasik wydał dekret odwołujący dyspensę dotyczącą zwolnienia z obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej niedzielnej i świątecznej. Zachęcamy do zapoznania się z treścią ww. dekretu. Tekst dostępny TUTAJ.

Previous post Nowe przepisy dotyczące ilości wiernych w kościele.
Next post Dekret odwołania dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej niedzielnej i świątecznej
Skip to content