XVIII Niedziela Zwykła 1.08.2021

1. W kościele przebywamy z zakrytymi ustami i nosem.

2. W środę wspomnienie św. Jana Vianneya.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca.

4. W piątek święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. będą celebrowane o godz. 9.30 i 18.00. Spowiedź chorych po domach od godz. 13.00, po wcześniejszym zgłoszeniu w zakrystii.

Spowiedź w kościele od godz. 17.30.

W piątek i w sobotę nabożeństwo o godz. 17.30.

5. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się w intencji Ks. Dariusza

w 40 urodziny.

6. Ogłoszenia parafialnego zespołu CARITAS

W trosce o naszych seniorów mamy do przekazania Koperty Życia, koperty można będzie odebrać dzisiaj po każdej Mszy św. w zakrystii.

Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem.

7. Intencja różańcowa na miesiąc sierpień; modlimy się o ustanie epidemii i o trzeźwość

w naszych rodzinach.

8. Od 6 do 14 sierpnia po Mszy św. wieczorowej nowenna w intencji rodzin, przed Uroczystością Wniebowzięcia NMP.

9. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na tacę.

Za tydzień taca gospodarcza.

10. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego. W numerze m.in.; Kto i czego może nauczyć się od świętego proboszcza z Ars – Jana Vianneya.