Ogłoszenia Parafialne 29.01.2023

IV Niedziela Zwykła 29.01.2023.

1. W sobotę zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas kapłanów z wizytą duszpasterską, za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Na kontynuację budowy dzwonnicy parafia posiada w banku 77.600 zł.

2. Dzisiaj o godz. 17:45 w kościele odbędzie się koncert kolęd. Wystąpi grupa uMOCnieni. To młoda formacja muzyczna, powstała w odpowiedzi na wspólne pragnienie uwielbienia Pana Boga śpiewem i muzyką. Członkowie zespołu pochodzą z Radomia i okolic. Podczas koncertu kolędowego zaprezentuje się kilkunastu wokalistów i muzyków. Aranżacje dla zespołu przygotowuje m.in. ks. Dariusz Sałek, absolwent Akademii Muzycznej. Koncert w Bielisze kończy styczniowe Staropolskie Kolędowanie w Powiecie Radomskim. Honorowy patronat sprawują: Bp Marek Solarczyk i Waldemar Trelka – starosta radomski. Partnerem koncertów jest ENEA Wytwarzanie.

3. We wtorek wspomnienie św. Jana Bosko.

4. W czwartek  2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Dzień Życia Konsekrowanego, taca na zakony klauzurowe. Msze św. z błogosławieństwem świec o godz. 9.30, 11.30 i 18.00.

5. W tym tygodniu Pierwszy Piątek i Sobota Miesiąca, nabożeństwa o godz. 17.30. W piątek do chorych po domach udamy się od godz. 10.00, spowiedź w kościele od 17.30.

6. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30 będziemy modlić się za śp. Ks. Ryszarda Szczęśniaka
z racji imienin, jest to intencja od Margaretek i KŻR.

7.  Parafialny Zespół Caritas włącza się w II edycję akcji ”Paczka dla Ukrainy”. W gablocie znajduje się wykaz produktów, dary zostawiamy w zakrystii.

8. Zapraszamy serdecznie na spotkanie rodziców i opiekunów dzieci oraz młodzieży należących do scholi, ministrantów oraz chcących dołączyć do tych grup formacyjnych. Spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę 5 lutego po Mszy Świętej o 11:30. Ustalimy szczegóły dotyczące czerwcowego wyjazdu dzieci
w góry i zrobimy zapisy.

9. Zachęcamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego. W numerze między innymi: Jan Paweł II Odkrywamy prawdę.

Previous post XIV Tydzień Biblijny i Narodowe czytanie Pisma Świętego
Next post Msze święte 29 I 2023- 5 II 2023
Skip to content