Ogłoszenia Parafialne 17 IX 2023

XXIV Niedziela Zwykła  17.09.2023.

1. Dzisiaj o godz. 11:30 odbędzie się Msza Święta i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do  I Komunii Świętej. Prosimy o obecność wraz z rodzicem lub opiekunem.

2. Jutro Święto Św. Stanisława Kostki, Patrona Polski.

3. W środy Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

4.  W czwartek Święto Św. Mateusza Apostoła.

5. W sobotę wspomnienie Św. Ojca Pio.

6. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na leczenie chorego na wrodzoną łamliwość kości dziecka Franciszka Błasińskiego z parafii Jastrzębia. Zbiórkę poprowadzi rodzina na Mszach św. o godz. 7.30, 9.30 i 11.30.

7. Zapisy intencji Mszy św. jubileuszowych i imieninowych w dni powszednie od godz.18.30,

8. Dziękuję za złożone ofiary na tacę, oraz dwom rodzinom za ofiary na dzwonnice 900 zł.

9. W najbliższą sobotę 23 września o godzinie 18:30 Msza Święta dla wszystkich, którzy uczestniczyli w parafialnej pielgrzymce do Włoch w lipcu. Po Mszy Świętej spotkanie popielgrzymkowe w sali domu parafialnego. Słodkości i klasyczne napoje będą zapewnione. Zapraszamy.

10. W najbliższą niedzielę 24 września o godzinie 17:00 Msza Święta dla kandydatów do bierzmowania – chcących przystąpić do tego sakramentu w naszej parafii, niezależnie od miejsca nauki. Po Mszy Świętej spotkanie dla kandydatów i rodziców lub opiekunów. Na spotkaniu zapisy oraz liczne informacje praktyczne. Zapraszamy.

 11. Zachęcamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego w numerze wywiad z kard.

   Grzegorzem Rysiem.

Previous post XIV Tydzień Biblijny i Narodowe czytanie Pisma Świętego
Next post Msze święte 18 IX – 24 IX 2023
Skip to content