VI Niedziela Wielkanocny 22.05.2022.

1. Na Mszy św. o godz. 11.30 Pierwsza Rocznica Komunii Świętej dla dzieci z klas IV.

2. We wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

3. W środę o godz. 18.00 Msza św. w intencji KŻR Rodziców za Dzieci.

4. W czwartek wspomnienie św. Filipa Neriego, jest to także Dzień Matki.

5. W piątek na nabożeństwie majowym  rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.

6. W następną niedzielę w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się w intencji księży posługujących w naszej parafii w rocznicę święceń kapłańskich.

7. Rycerze Kolumba zapraszają w najbliższą sobotę 28 maja wszystkie Panie na Nocną Pielgrzymkę Kobiet do Starej Błotnicy. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

8. Serdecznie dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za przygotowanie świątyni i terenu wokół kościoła.

9. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na tacę.

10. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za złożoną ofiarę na kościół 2500 zł. Dziękuję dwom rodzinom z Wacyna za złożone ofiary na kościół 300 zł.

11. Został oddany do użytkowania Dom Parafialny. Dziękuję Panu Janowi Malikowi za bezinteresowne przygotowanie wszystkich badań i dokumentacji. Dziękuję Panu Łukaszowi Pękackiemu za bezinteresowne wykonanie map geodezyjnych.

12. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

W numerze m.in.: o beatyfikowanej założycielce Żywego Różańca Paulinie Jaricot, oraz o tym, czy i dlaczego Rosjanie ślepo wierzą Putinowi.

Previous post XIV Tydzień Biblijny i Narodowe czytanie Pisma Świętego
Next post Msze święte 22-29.05.2022