Cecyliada 2023

Z racji przypadającego w minioną środę wspomnienia św. Cecylii męczennicy – patronki śpiewu i muzyki Kościelnej nasza parafialna schola i chór spotkali się na wspólnej modlitwie za wstawiennictwem swej patronki. Także w ostatnią niedzielę na Mszy Św. o 9:30 modliliśmy się w ich intencji.

Wszystkim zaangażowanym wielkie Bóg Zapłać za pomoc, wkładane siły, czas i zaangażowanie w to piękne dzieło – które ubogaca nasze spotkania liturgiczne, podczas całego roku kościelnego.

Był też oczywiście w obu grupach czas na spotkanie towarzyskie i zacieśnianie przyjaźni. Zapraszamy serdecznie nowe osoby do scholi i chóru. Spotkania scholi w środy 1h przed pierwszą Mszą Świętą. Chór natomiast spotyka się w każdą środę po ostatniej Mszy Świętej. Zapraszamy Serdecznie.

Previous post Wspólne wyjście do RCS
Next post Akatyst WSD Radom
Skip to content