Poniedziałek w oktawie Wielkanocy 22.04.2019.

1. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na KUL.

2. Koronka do Miłosierdzia Bożego w Oktawie Wielkanocy o godz. 15.00 – prowadzą KŻR.

Dzisiaj o godz. 16.30.

3. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. w intencji KŻR Rodziców za Dzieci.

Po Mszy św. wieczorowej w czwartek próba z dziećmi kl. III.

4. W sobotę o godz. 14.00 Msza św. w intencji KSM.

Po Mszy św. w Szkole Podstawowej w Bielisze odbędzie się Spotkanie Wielkanocne wraz z KSM

z parafii w Koziej Górze.

5. W następną niedzielę rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia, taca przeznaczona będzie na Caritas.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przed rocznicą komunii.

6. Wyjazd parafian do Zakopanego w poniedziałek 29 kwietnia, powrót w środę 1 maja.

7. Wykonane zostały dwa drewniane cokoły pod figurę Matki Bożej i pod urnę. Koszt 1800zł.

8. Na ręce ks. Daniela serdecznie dziękuję grupie wiernych, głównie z Kościoła Domowego za przygotowanie Grobu Pańskiego, Ciemnicy i dekoracji ołtarza.

Podziękowanie kieruję także do Państwa Moczyńskich za użyczenie krzewów do dekoracji Wielkanocnych w kościele.

Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty i dekoracje Grobu Pańskiego. Wierni ofiarowali 1590zł.

9. Dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas za kwestę, przygotowanie i wydawanie świątecznych paczek. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom artykułów żywnościowych i wędlin.

Dziękuję kilku osobom korzystającym z pomocy Caritasu, za sprzątanie świątyni na Wielkanoc.