XXVIII Niedziela Zwykła 13.10.2019.

1. Dzisiaj Dzień Papieski, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Na Mszę św. o godz. 9.30 serdecznie zapraszamy kandydatów do bierzmowania i rodziców.

Po Mszy św. będzie spotkanie w kościele.

3. Dzisiaj szafarz do chorych uda się po Mszy św. o godz. 11.30.

4. Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami, młodzież, ministrantów, KŻR oraz wszystkich wiernych na wspólną modlitwę różańcową. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30,

w niedziele i uroczystości o godz. 16.30.

5. Jutro nabożeństwo różańcowe w intencji nauczycieli, wychowawców, katechetów, pracowników oświaty.

6. We wtorek wspomnienie św. Teresy od Jezusa.

7. W środę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

8. W piątek święto św. Łukasza Ewangelisty – Patrona Służby Zdrowia.

9. W najbliższy piątek o godz. 19.00 będzie dodatkowe nabożeństwo różańcowe na które serdecznie zapraszamy małżonków. Będziemy modlić się o Boże błog. wzrost wiary, nadziei

i miłości w rodzinach. Modlitwę i rozważania poprowadzą członkowie Domowego Kościoła.

10. W następną niedzielę rozpocznie się Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona będzie na misje.

11. Dziękuję za złożone ofiary na tacę gospodarczą. Dziękuję rodzinie z Wacyna za ofiarę złożoną na dzwonnicę 200zł.

12. W najnowszym Gościu Niedzielnym m.in.;

O aktualności myśli właśnie kanonizowanego kard. Newmana.

13. W zakrystii można odbierać grafik modlitwy KŻR, św. Jana Pawła II, św. Ojca Pio, św. Rodziny i św. Faustyny.

14. Zapisujemy intencje Mszy św. na 2020r. oraz wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Zapisy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele po Mszach św.

Zapisy w zakrystii.

15. W zakrystii są do odebrania formularze na pielgrzymkę do Chorwacji.