Uroczystość Najświętszej Trójcy. 16.06.2019.

1. Dzisiaj 57 rocznica święceń kapłańskich śp. Ks. Prob. Bogdana Szczepanika. Msza św. od rodziny została odprawiona we wtorek.

Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 16.40.

2. Jutro po Mszy św. o godz. 18.00 próba dla dziewczynek, które będą sypały kwiatki podczas procesji Bożego Ciała.

3. W środę na Mszy św. o godz. 8.00 zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy dyrekcję, nauczycieli, wychowawców, katechetów, dzieci i młodzież z rodzicami.

4. W czwartek 20 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Trasa procesji będzie jak w ubiegłych latach.

Prosimy aby I ołtarz, przy posesji Państwa Kościuk przygotowali wierni z Milejowic.

II ołtarz przy posesji Państwa Dąbrowskich – wierni z Bielichy.

III ołtarz przy posesji Państwa Moczyńskich– wierni z Wacyna.

IV ołtarz przy kościele- Członkinie Różańca Rodziców za Dzieci.

Msze św. będą celebrowane o godz. 7.30, 9.30  z procesją eucharystyczną i o 17.00.

Nie będzie Mszy św. o godz. 11.30.

5. W piątek i sobotę Nabożeństwo Eucharystyczne z procesją będzie o godz. 18.30.

6. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego m.in.: Polecamy tekst o ciemnej stronie internetu. Ten artykuł koniecznie powinni przeczytać rodzice i dziadkowie.

7. W najbliższy piątek o godz. 7.30 wyjazd pielgrzymki rowerowej na Jasną Górę.

8. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się w intencji ks. prob. Jana

z racji imienin.

9. Serdecznie dziękuję Panu Marcinowi i synowi Dominikowi ze Zdziechowa za bezinteresowne wykonanie fragmentu nowego ogrodzenia kościoła. Sprawca wypadku jest nieznany.

W ubiegłym tygodniu zamontowany został monitoring obiektów kościelnych.