Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci 2017

W naszej parafii w dniach od 1 do 3 marca odbyły się wielkopostne rekolekcje dla dzieci.

Nauki rekolekcyjne poprowadził ks. Karol Janus, na co dzień posługujący w parafii św. Jakuba Apostoła w Skaryszewie. Ksiądz rekolekcjonista w sposób przystępny dla najmłodszych przedstawiał chrześcijańską drogę, która prowadzi do spotkania z Bogiem. Wraz z najmłodszymi dziećmi w rekolekcjach uczestniczył pluszowy miś Olaf z Krainy Lodu, który wspomagał księdza Karola. Rozważania dla dzieci oparte były na trzech głównych filarach życia duchowego: poście, modlitwie i jałmużnie.

Liczymy,  że te święte ćwiczenia przyniosą duchowe owoce w ich życiu.

Galeria (kliknij tutaj)

Previous post Galeria Zdjęć: Szczawnik 2017
Next post Pielgrzymka lotnicza do Fatimy
Skip to content