Kolędujmy Jezusowi! Parafialny wieczór kolęd i pastorałek 2022.

Tradycyjnie w Uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia, odbył się w naszej świątyni Parafialny Wieczór Kolęd i Pastorałek „Kolędujmy Jezusowi!”.

W części konkursowej wzięło udział dziesięcioro wykonawców. Wśród nich byli soliści, zespoły, schola oraz chór. Zwycięzcy zostali wytypowani poprzez głosowanie zebranej publiczności.

Pierwsze trzy miejsca zajęli:
1 miejsce: Zuzia Pijarska z utworem „Od serca do ucha”
2 miejsce: Oliwia Krzanak z kolędą „Wśród nocnej ciszy”
3 miejsce: Bartosz Wilczak z kolędą „Lulajże Jezuniu” graną na akordeonie.

Czas oczekiwania na zebranie i przeliczenie głosów wypełnił Zespół muzyczno-wokalny STAJENKA, wykonując garść utworów kolędowych w przepięknym koncercie.

Wieczór prowadzili profesjonalni konferansjerzy: Magdalena i Krzysztof Gruszka wraz z dziećmi 🙂

Serdeczne dziękujemy głównemu organizatorowi wieczoru p. Michałowi Szlachcicowi, naszemu organiście oraz członkowi zespołu STAJENKA, konferansjerom, wszystkim wykonawcom, sponsorom nagród, pomocnikom na zapleczu, wszystkim zebranym na widowni za wspaniałą atmosferę, a nade wszystko naszym wspaniałym Gościom – Zespołowi STAJENKA.

Zapis audio można odsłuchać TUTAJ. Na stronie kjb.wieczory.pl dostępne są także archiwalne wieczory kolędowe.Zapraszamy! Jeszcze w styczniu będzie dostępne nagranie video. Poniżej natomiast zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Previous post Film promocyjny
Next post Totus tuus… – misterium muzyczne – ONLINE