Bóg jest większy – rekolekcje wielkopostne – Bp Piotr Turzyński

 

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania rekolekcji wielkopostnych głoszonych na antenie Radia Plus Radom przez bpa Piotra Turzyńskiego – „Bóg jest większy”.

Poniżej publikujemy kolejne konferencje publikowane na kanale YT.

Z powodu stanu epidemicznego nie mamy w tym roku możliwości uczestniczenia w rekolekcjach wielkopostnych w parafii. Dlatego też zachęcamy do sięgania do rekolekcji publikowanych w internecie, korzystania z rekolekcji dostępnych na audiobookach oraz do indywidualnej lektury duchowej.

Zapraszamy szczególnie do wysłuchania rekolekcji „Bóg jest większy”. Autorem rozważań jest ks. biskup Piotr Turzyński. Można ich wysłuchać na antenie Radia Plus Radom (90,7 FM) codziennie od poniedziałku do piątku o godz.19.10.

Konferencja V:

 

Konferencja IV:

 

Konferencja III:

 

Konferencja II:

 

Konferencja I:

 

 

Previous post Dyspensa od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej
Next post Chrzest
Skip to content