Wyjazd dla dzieci i młodzieży – Litwa 2024

W dniach: 23-27 czerwca 45 ministrantów i scholanek wraz z opiekunami udali
się na zwiedzanie stolicy Litwy – Wilna oraz zamku w Trokach. U Matki Bożej Ostrobramskiej polecaliśmy nas samych, naszą wspólnotę parafialną oraz całą diecezję.
Był to czas intensywnego zwiedzania, wspólnej modlitwy, aktywnego wypoczynku, prelekcji prozdrowotnych i poznawania świata. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniały czas, opiekunom za poświęcone siły a osobom i UG w Zakrzewie, które nas w tym dziele wsparły wyrażamy nasze uznanie i wdzięczność.  Oto kilka zdjęć z tego czasu:

 

 

 

 

 

 

 

Previous post Fotorelacja z podziękowania księdzu proboszczowi Janowi
Next post Kanoniczne objęcie funkcji proboszcza przez ks. Pawła Wołczyńskiego.
Skip to content