Ogłoszenia Parafialne 04 06 2023

Uroczystość Najświętszej Trójcy  4.06.2023.

  1. W miesiącu czerwcu litania ku czci Serca Pana Jezusa będzie odmawiana po Mszy św. wieczorowej.
  2. W czwartek 8 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. będą celebrowane o godz. 7.30, 9.30 z procesją eucharystyczną i o godz. 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.30. W Oktawie Bożego Ciała Procesja Eucharystyczna  o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 18.00. Trasa procesji  i ołtarze jak w ubiegłych latach.
  3. Zachęcamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego. W numerze m.in.: rozmowa z osobistym sekretarzem papieża Benedykta XVI.
  4. Nocna Pielgrzymka Kobiet z Radomia parafia przy ul. Wernera do sanktuarium w Starej Błotnicy odbędzie się w najbliższą sobotę 10 czerwca wyjście o godz. 21.00, więcej informacji na plakacie w gablocie, organizują Rycerze Kolumba.
  5. Dzisiaj po Mszy Świętej o 17:00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci i młodzieży ze scholi i ministrantów wyjeżdżających w czerwcu na obóz parafialny do Kotliny Kłodzkiej. Spotkanie odbędzie się w kościele. Zapraszamy serdecznie.
  6. Natomiast spotkanie dla osób zapisanych na lipcowy wyjazd do Włoch odbędzie się we wtorek 6 czerwca o godzinie 19:00 w Sali domu parafialnego. Prosimy o obecność  i zabranie pozostałej do wpłaty kwoty w Euro. Zapraszamy serdecznie jednocześnie przypominamy że zwolniły się dwa miejsca.
  7. Urząd Gminy w Zakrzewie prosi o zgłaszanie 50 rocznicy ślubu w 1973r. do Urzędu Gminy telefonicznie lub osobiście.
Previous post XIV Tydzień Biblijny i Narodowe czytanie Pisma Świętego
Next post Msze święte 04 VI 2023 – 11 VI 2023
Skip to content