Koncert Małgosi Nowak „Effathy” – „Ludzie w moim mieście”. Zapraszamy !

W Oratorium przy ulicy Grzybowskiej przy kościele MB Królowej Świata oo. Filipinów 26 maja odbędzie się koncert radomskiej wokalistki Małgorzaty Nowak Effathy. Początek o godzinie 19:00.

Najlepsze ballady, fantastyczni wykonawcy, kilka premierowych utworów!
Osobiście zagrają: Piotr Nowakowski (piano) Łukasz Bizoń (gitary) Malwina Jaworska (bas) Maciej Madejski (perkusja) Kasia Niedzielska (chórki).

Ciekawie zaaranżowane nagrania są w nurcie popularnych współczesnych ballad w stylu pop, rock, bossa-nova, zabrzmią nawet elementy funk. Tytułowy, popularny już w sieci utwór nawiązuje do ostatnich trudnych społecznie dwóch lat, jednak, jak przekonuje nas pieśń: “Kiedyś skończy się ta noc i wstanie nowy dzień, znów będziemy żyć na sto, to nie sen”. I to brzmi! Jak balsam na duszę. Z pewnością usłyszymy piękną balladę “Dwa pociągi”, która wzruszająco opowiada o relacji autorki z wcześnie utraconą mamą.

Tak jak w poprzednich koncertach Małgorzaty Nowak, zabrzmi afirmacja życia i dobra, żeby naładować duchowe i psychiczne akumulatory. Jak zawsze, liczymy na piękną muzyczną i duchową atmosferę.

Więcej informacji POD TYM LINKIEM

Previous post „Niepotrzebne życie”. Film o św. Karolu de Foucauld
Next post Jubileuszowy X Marsz dla Życia i Rodziny – Niedziela, 22 maja.
Skip to content