Wakacje dzieci i młodzieży 2023

W dniach 26-30 VI 2023 nasza schola i ministranci wzięli udział we wspólnym wypoczynku wakacyjnym.
4 opiekunów i 47 uczestników wspólnie zwiedzało, poznawało piękno przyrody, jednoczyło się na modlitwie, integrowało, uczestniczyło w warsztatach muzycznych, liturgicznych i innych. Zwiedziliśmy między innymi:  Międzygórze, Góry stołowe, sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej na Iglicznej, Szczeliniec, Błędne Skały. Odwiedziliśmy Dolní Morava ze Ścieżką w Chmurach i najdłuższym w Europie wiszącym mostem. Byliśmy w Bazylice Wambierzyckiej i Twierdzy Kłodzkiej. Wiele radości, nowych znajomości – może nawet przyjaźni, odtrutka od smartfona (ciężko było bez zasięgu – prawda?) 🙂 Dziękujemy wszystkim za wspólny wspaniały czas. Szczególne podziękowania dla naszych wspaniałych opiekunów. Do zobaczenia na kolejnym szlaku.

 

Previous post Pielgrzymka Gietrzwałd – Warmia
Next post Integracja Chór – Kajaki 2023
Skip to content