Żegnaj księże proboszczu

W dniu 17.01.2018r. zmarł nasz proboszcz Ksiądz Kanonik Ryszard Szczęśniak. Dnia 20.01.2018r. proboszcza Ryszarda, żegnała rodzina, kapłani, przyjaciele oraz tłumy wiernych i parafian o godz. 10.00 na Mszy żałobnej która była sprawowana w naszej parafii i o 12. 30 na Mszy pogrzebowej sprawowanej w rodzinnej parafii księdza w Mniszku. Ksiądz Ryszard przeżył 58 lat, w tym 34 lata w kapłaństwie. Niósł posługę kapłaństwa w parafii Białaczów i Chrystusa Króla w Radomiu. Od sierpnia 2012r. był proboszczem w parafii Matki Bożej Różańcowej w Bielisze. Ksiądz Ryszard, który był mocno zaangażowany w życie parafii, w pomoc  innym, w tworzenie licznych grup parafialnych, wywoływanie uśmiechu na twarzach ludzi odszedł od nas nagle i zupełnie niespodziewanie.

 

Żegnaj księże proboszczu…na zawsze w myślach, sercu i naszych modlitwach.

 

Dostęp do galerii po kliknięciu na obrazek poniżej w artykule lub przez menu galeria zdjęć.

Previous post Przegląd kolęd i pastorałek 2018
Next post ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU 17 LUTY
Skip to content