Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan 2022

We wtorek 18 stycznia rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan (18 – 25 stycznia). W tym roku towarzyszy mu hasło: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” (Mt. 2, 2).

Na całym świecie w tym czasie wierni różnych wyznań chrześcijańskich gromadzą się, by modlić się o jedność wyznawców Chrystusa. W Polsce centralne nabożeństwo ekumeniczne odbędzie się w prawosławnej katedrze św. Marii Magdaleny w Warszawie w niedzielę 23 stycznia o godz. 17. Tegoroczne materiały na Tydzień Modlitw przygotowała Rada Kościołów Bliskiego Wschodu.

WIĘCEJ NA NIEDZIELA.PL

Previous post „The Chosen” – serial, w którym Jezus jest prawdziwy, dostępny w Polsce
Next post Abp Depo: Poszukiwanie Prawdy zaczyna się od słuchania
Skip to content