Kolędujmy Jezusowi 2024.

6 stycznia 2024 r. w Parafii M. B. Różańcowej w Bielisze odbył się już po raz jedenasty Wieczór Kolęd i Pastorałek. Wykonawcy w wieku od lat 4 z różnych miejscowości i miast (Bielicha, Milejowice, Wacyn, Nieczatów, Słowików, Jedlnia-Letnisko) zaprezentowali 17 utworów. Najwięcej głosów publiczności zdobyła Zosia Wrzecion ze Słowikowa wykonując pastorałkę „Nie płacz Jezu”. Drugie miejsce zajęła Oliwia Krzanak z Wacyna wykonując utwór „Mario, czy Ty wiesz”. Trzecie miejsce zajęły ex aequo 2 wykonania:  Klaudia Lożyńska – „Przekażmy sobie znak pokoju” i duet Kasia i Jacek – „Mała wielka kolęda”. Dodatkowy voucher do cukierni Arcyciacho wylosował ks. Paweł dla Leny Krzanak. Pozostali wykonawcy to: Kamila Chmielewska, Lena Mitera, Jakub Krzanak, Marysia Gruszka, Hania Michalska, Hania Otrębska, męskie trio wokalne: Piotr Grabowski, Konrad Giemza i Rafał Kanecki, Julia Rusak, duet: Basia Świątek i Maja Dąbrowska, Lena Krzanak, Iga Czerwonka, Natalia Chmielewska oraz żeński sekstet wokalny: Asia Giemza, Basia Krzyżanowska, Marysia Gregorek, Agnieszka Pysiak, Aneta Niedźwiedź i Ewa Kanecka. Po prezentacjach nagradzanych gościnnie wystąpił zespół ZOE z Jedlni-Letniska w składzie: Karolina Skalska – śpiew, Aleksandra Maciejczak – śpiew, Magdalena Górka – śpiew, Agata Ociepa – śpiew, Magdalena Prygiel – śpiew, Agnieszka Sławińska – śpiew, Klaudia Lożyńska – śpiew, Julia Ociepa – flet poprzeczny, śpiew, Zuzanna Ociepa – skrzypce, śpiew, Wojciech Sławiński – gitara elektroakustyczna, Michał Ociepa – klawisze, Michał Szlachcic – gitara basowa, Paweł Karaś – cajon. Prowadzenia wieczoru – jak co roku na najwyższym poziomie ­­­– podjęli się Magdalena i Krzysztof Gruszkowie, a wszystkich występujących wspierali: ks. Wikariusz Paweł Kaszuba oraz ks. Proboszcz Jan Chodelski. Dziękujemy serdecznie wszystkim anonimowym fundatorom wspaniałych nagród.
Link do nagrania: http://wieczory.pl/KJB/
(Prosimy skopiować)
organista: Michał Szlachcic

 

Previous post Parafialna pielgrzymka autokarowa: MORAWSKI KRAS – WIEDEŃ- BRATYSŁAWA- BUDAPESZT- EGER   Lipiec 2024
Next post Feryjny obóz ministrantów
Skip to content