Wprowadzenie nowego Proboszcza: ks. kan. mgr. Jana Chodelskiego

W dniu 11.02.2018 odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego proboszcza w Parafii Matki Bożej Różańcowej w Bielisze. Kanoniczne objęcie parafii nowego proboszcza jest w życiu każdej wspólnoty parafialnej ważnym wydarzeniem. Zarówno duszpasterze, jak i parafianie mają serca przepełnione nadzieją na zgodne i harmonijne współdziałanie dla dobra Królestwa Bożego.

Życzymy Księdzu Proboszczowi i parafianom parafii Matki Bożej Różańcowej w Bielisze, by na co dzień doświadczali radości wspólnej pracy na niwie Pańskiej.

 

Dostęp do galerii po kliknięciu na obrazek poniżej w artykule lub przez menu galeria zdjęć.

 

Previous post ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU 17 LUTY
Next post Rekolekcje wielkopostne wolontariuszy Caritas 2018
Skip to content